MENU

Známe ceny nového MG HS

Značka MG pokračuje ve svém tažení na evropský trh. Po úspěšném modelu ZS představuje automobilka další nové SUV, označené MG HS s cenou od 663.940,- Kč (26.970€). Nutno říci, že se jedná o „staronové“ auto, protože vychází z plug-in hybridu EHS, který již z českých silnic známe a zanedlouho přineseme jeho test.

 

Zahájení prodeje: Česko a Slovensko

„Po šesti měsících od úspěšného vstupu na český a slovenský trh chceme našim zákazníkům představit v pořadí třetí model MG v podobě benzínového SUV HS. Jedná se o prostorné SUV střední kategorie, které vychází z plug-in hybridního modelu EHS, s čistě benzínovým pohonem. Na tento model jsme se velice těšili, protože věříme, že díky skvělému poměru cena / výkon se bude do budoucna jednat o jeden z pilířů prodejů v našem regionu. Ideálně tak doplníme naše existující modely ZS a EHS.“, říká Kamil Šilhavý, generální ředitel MG Motor pro ČR a SR.

MG HS_vybava

MG HS: design, výbava, motorizace

MG HS zaujme svým atraktivním designem jasně ukazujícím na jeho SUV schopnosti. Během vývoje byla věnována značná pozornost kvalitě a výběru špičkových materiálů palubní desky i celého komfortního interiéru. Infotainment se chlubí v případě HS úhlopříčkou 10,1 palců. Z výběru bezpečnostních asistentů stojí za zmínku balíček MG Pilot, který zastřešuje hned několik důležitých asistenčních systémů najednou, kdy například k detekování prostoru před vozem využívá kombinace kamery a radaru.

TEST: Honda Civic Advance e:HEV – Špičkový hybrid

Nové HS nabízí přijíždí se zážehovým přeplňovaným čtyřválcem 1,5 TGI s výkonem 119 kW (162 koní). Model je k dispozici s šestistupňovou manuální nebo sedmistupňovou automatickou dvouspojkovou převodovkou.

MG HS_interior

Rok 2023 přinese další modely

„Pro rok 2023 máme smělé cíle. Kromě uvedení dalších modelů – elektrických MG4 a MG5 ještě v prvním pololetí tohoto roku chceme výrazně rozšířit dealerskou síť v obou zemích, a to až o 50%. Také díky této expanzi chceme dosáhnout prodeje až 3 000 vozů.“, doplňuje Vladimír Hejna, obchodní ředitel M Motors CZ.

 

Zdroj: MG Media Web

Written by:

Published on: 21.1.2023

Filled Under: Hlavní strana, Novinky

, , , , , , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *