MENU

Kia nabízí levné nabíjení elektromobilů

Značka Kia rozšiřuje na evropském kontinentu služby nabíjení elektromobilů prostřednictvím nové partnerské spolupráce s platformou &Charge. Ta mimo jiné zahrnuje chytré zapojování uživatelů společně se službami s přidanou hodnotou. Automobilka totiž nabízí přístup k platformě &Charge jako jeden z prvních výrobců.

Kia &charge nabíjení

Věrnostní program = sleva nabíjení

Uživatelé nabíjecích služeb platformy &Charge mohou sbírat bonusové body například za nabíjení svého auta (tzv. ‚kilometry &Charge‘), které mohu následně využívat v aplikaci Kia Charge k úhradám na veřejných dobíjecích stanicích s cílem snížení provozních nákladů. Další možností, jak získat body je poskytování zpětné vazby ke kvalitě dobíjecích služeb a online nákupům ve více než 1500 partnerských obchodech &Charge.

„S postupným rozšiřováním naší nabídky elektromobilů je důležité, aby síť dobíjecích stanic nabízela stejnou dostupnost a kvalitu, na kterou jsou uživatelé našich nejmodernějších elektromobilů již zvyklí,“ uvedl Sjoerd Knipping, viceprezident pro marketing a produktové plánování ze společnosti Kia Europe. „Spolupráce s platformou služeb &Charge může náš potenciál k naplnění uvedeného cíle jen posílit.“

TEST: Kia XCeed s TomTom online službami

Rozšiřování dobíjecí infrastruktury v Evropě

Platforma &Charge je kromě zvyšování cenové dostupnosti elektromobilů formou udržitelného programu bonusů způsobem, jak v Evropě zefektivnit a zvýšit spolehlivost dobíjení prostřednictvím pravidelné zpětné vazby. Zákazníci Kia – uživatelé mobilní aplikace &Charge – mohou v reálném čase poskytovat zpětnou vazbu k jednotlivým dobíjecím stanicím. Tato data shromažďovaná celou komunitou následně pomáhají provozovatelům dobíjecích míst ověřovat případné problémy a rychle zvyšovat spolehlivost a zlepšovat kvalitu služeb veřejných dobíjecích stanic.

Nabídka modelů značky Kia bude do roku 2027 v souladu se strategickým ‚Plánem S‘ zahrnovat 14 plně elektrických modelů. Na podzim letošního roku se představí netrpělivě očekávané SUV s označením EV9 v provedení připraveném do sériové výroby.

 

Zdroj: Kia exPRESS

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *