MENU

Volkswagen nabízí výhodnou zimní nabídku

Je tady podzim, což znamená, že zima se kvapem blíží a motoristům nezbývá mnoho času pro přípravu plechových miláčků na zimní provoz. Volkswagen Service proto přichází s podzimní servisní akcí, která zahrnuje širokou nabídku úkonů za zvýhodněné ceny do konce letošního roku.

Volkswagen Toureg V8

Výměna pneumatik: sleva, přezutí a garance

Základním prvkem pro bezpečnou jízdu je kvalitní obutí s dostatečným dezénem. Volkswagen Service láká motoristy na svůj web do sekce Pneuservis. V ní naleznou aplikaci pro generování poukaz na slevu 500 Kč, kterou mohou uplatnit při zakoupení čtyř nových pneumatik nebo sady kompletních kol., Sleva se tak může promítnout např. i do výměny letních pneumatik za zimní nebo při využití služby uskladnění sady kol přes zimu.

Nevíte-li si rady s výběrem nových pneumatik, specialisté Volkswagen Pneuservisu vám ochotně poradí s výběrem nových zimních pneumatik, který není radno podceňovat. K dispozici je široký sortiment kvalitních plášťů od renomovaných značek, které zajistí bezpečný kontakt s vozovkou i na povrchu s nízkou adhezí. Na každou novou pneumatiku zakoupenou v autorizovaném servisu Volkswagen navíc platí bezplatná tříletá záruka PneuGarance.

Důkladná prohlídka vozu se slevou

Každý řidič se na svůj vůz stoprocentně spoléhá, proto je dobré jej nechat před zimou zkontrolovat. Zimní servisní prohlídka Volkswagen startuje již od 299 Kč a pomůže odhalit i skryté závady, které by mohly způsobit při zimním cestování nepříjemnosti. Zkušení technici při prohlídce pečlivě zkontrolují a posoudí technický stav vozu od brzdové soustavy a výfukový systém přes chladicí soustavu, klimatizaci, stěrače a ostřikovače až po provozní kapaliny, stav akumulátoru, a nastavení světlometů.

Autorizovaný servis Volkswagen zajistí také profesionální odstranění zjištěných nedostatků. Zákazník má přitom jistotu, že při opravě budou použity pouze Originální, Economy nebo Výměnné díly Volkswagen. Majitelé starších vozů mohou mít opravu ještě výhodnější díky slevovým poukazům Plus plán, které mohou uplatnit při úhradě servisních úkonů i při nákupu Originálních dílů a příslušenství Volkswagen pro osobní i užitkové vozy. Blíží-li se termín STK, není nic snadnějšího, než využít bezkonkurenční službu STK Service a veškeré starosti přenechat odborníkům.

První ranní mráz prověří baterii

Aby vás vaše autobaterie „nevypekla“ při prvním mrazíku, doporučujeme využít v rámci kampaně Volkswagen Service Zima 2020 zvýhodnění na koupi nového akumulátoru. Například originální akumulátor Volkswagen pro modely Arteon, Tiguan, Beetle, Golf, Golf Variant, Caddy a Crafter od roku výroby 2012 stojí 6561 Kč (70 Ah/420 A), zatímco originální akumulátor Volkswagen pro modely Arteon, Jetta, Tiguan, Beetle, Golf a Golf GTI se systémem start-stop od roku výroby 2015 vyjde na 5150 Kč (59 Ah/320 A). Ušetřit lze i díky programu Kompletní ceny. Výměna akumulátoru u modelu Tiguan 2.0 TDI 103 kW z roku 2013 tak vyjde na 4850 Kč.

Originální příslušenství s výraznou slevou

Pro nový Golf 8 je například připraven balíček originálního příslušenství se zvýhodněním 35 %. Za 24 080 Kč místo 37 040 Kč lze pořídit sadu 16“ kol se zimními pneumatikami, plastovou vanu do zavazadlového prostoru, sadu pryžových rohoží, ochrannou fólii na zadní nárazník a dynamické středové kryty kol.

Fanoušci zimních sportů ocení střešní box Comfort na lyže a zavazadla, který je k dispozici s objemem 340 litrů za 14 480 Kč nebo 460 litrů za 15 250 Kč. Pevným základem pro přepravu libovolného nákladu na střeše jsou originální střešní nosiče a příčníky dodávané pro všechny modely. Pro vozy Passat Variant stojí 5160 Kč. Před znečištěním a vlhkostí ochrání interiér tvarově a rozměrově dokonale padnoucí plastové vany do zavazadlového prostoru a sady pryžových rohoží v prémiovém designu. Pryžové rohože Premium pro model Caddy 4 lze pořídit za 2170 Kč.

Volkswagen Toureg V8_1

Pokročilá konektivita i pro starší modely

Výhody konektivity mohou využívat i majitelé starších vozů Volkswagen. Po připojení zařízení DataPlug k diagnostickému systému vozidla a nainstalování aplikace We Connect Go na chytrý telefon bude mít řidič nepřetržitě přehled o všech základních provozních údajích, může analyzovat svůj styl jízdy, vést si knihu jízd, vyhodnocovat statistiky o doplňování paliva a provozních nákladech, objednávat svůj vůz do servisu nebo si vyhledat polohu zaparkovaného vozu.

 

Servisní kampaň Volkswagen Service Zima 2020 pro majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen probíhá do 31. prosince 2020 u participujících autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *