MENU

Peugeot expanduje do Pákistánu: Otevírá zde dealerství i výrobní závod

Automobilka Peugeot rozšiřuje svůj vliv a expanduje na nový trh. Tímto trhem je Pákistán, kde značka našla silného spojence, společnost Lucky Motor Corporation. Jedním z hlavních cílů tohoto partnerství je vytvoření výrobního závodu, potažmo podpora nezaměstnanosti a zvýšení internacionalizace Peugeot. Prvním krokem nové „aliance“ bude uvedení lokálně vyráběného vozu Peugeot 2008 a jeho elektrického derivátu na tento trh.

Peugeot_Lucky_Motor_Corporation

Koncept „3S“ dealerství

Peugeot a Lucky Motor Corporation spojil síly a společně otevírají síť osmi prodejen „3S“ (sales, after sales and services) v šesti městech Pákistánu, konkrétně Islamabád, Karáčí, Láhaur, Faisalabád, Sialkot a Gudžranvala. Vozy pro tento trh budou montovány v novém výrobním závodu v Karáčí. Lucky Motor Corporation, dceřiná společnost Yunus Brothers Group, je lídrem pákistánského průmyslu již 50 let. Dalším dílčím cílem je nabídka nejlepšího řešení mobility, která evropský výrobce zatím nabízí. Peugeot přichází jako inovativní výrobce automobilů s historií přesahující 211 let, který se vyznačuje dokonalost a emocemi v designu všech modelů. Tyto aspekty se odrazí v modelech a inovacích nabízených na pákistánském trhu.

Peugeot 508 s infotainmentem i-Cockpit

SUV 2008 první vlaštovkou

Prvním aktem nového partnerství bude uvedení vozu SUV Peugeot 2008  na trh. Tento vůz spatřil světlo světa roku 2019 a získal 26 mezinárodních ocenění, včetně ceny Red Dot Design Award. Inovativním řešením tohoto modelu je kabina Peugeot i-Cockpit® s digitálním přístrojovým panelem umístěným nad kompaktním volantem a dotykovým displejem infotainmentu. Dalším modelem značku bude 100% elektrický derivát označený jako e-2008.

 

Zdroj: P Automobil Import s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *