MENU

Nechte si prohlédnout svou Mazdu za 299,-

Léto je pro mnohé znamením dovolených, pro naše plechové miláčky představují cesty o délce až několika tisíc kilometrů značnou námahu. Chcem-li mít jistotu, že cestu zvládne bez úhony, je nutné si vůz před cestou nechat pořádně proklepnout. Mazda připravila pro majitele velmi příjemnou letní servisní prohlídku za exkluzivní cenu 299 Kč.

Mazda CX-5_100th edition

Servisní prohlídka v autorizovaném servisu

Letní servisní prohlídka v autorizovaném servisu znamená v první řadě kontrolu vozu školeným a certifikovaným technikem, který má detailní znalosti všech vozů Mazda. Servis probíhá výhradně s použitím originálních náhradních dílů a výrobcem schválených kapalin. Jedná se proto o kvalitní přípravu vozu třeba právě před dlouhou cestou na zaslouženou dovolenou.

Při prohlídce servisní technik mimo jiné zkontroluje brzdový systém včetně podvozku, stav a tlak pneumatik, těsnost a stav chladicí soustavy a objem a koncentraci chladicí kapaliny. Nechybí revize množství motorového oleje, stavu akumulátoru nebo kontrola funkce osvětlení vozidla. Kompletní popis akce je k dispozici na www.mazda.cz.

Mazda CX-5 Edition 100: Šestka na chůdách

Aby byla letošní nabídka ještě atraktivnější, má každý zákazník, který absolvuje letní prohlídku u autorizovaného servisu Mazda, šanci vyhrát modýlek Mazda. Ze všech, kdo absolvují prohlídku do 31. 8. 2021 – což je také termín ukončení této časové omezené akce – bude vylosováno deset šťastných, kteří si po klidném létě budou moci vystavit na poličku originální modýlek ve velikosti 1:43.

 

Zdroj: Mazda Česká republika

Written by:

Published on: 13.7.2021

Filled Under: Hlavní strana, Novinky

, , ,

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *