MENU

Pivní mašina aneb výčep na kolech

Proslulou českou „pivní kulturu“ obohacuje ojedinělý projekt nazvaný Pivní mašina. Představuje koncept pojízdné výčepny vytvořené z legendárního Citroenu HY VAN z roku 1976. Mobilní autovýčepna si ze slavné dodávky ponechala téměř vše. Originální kola a autodoplňky z původního vozidla. Sedačky mají původní rám a nové čalounění. Zachovám je i nadčasový modrobílý design vozu.

Pivní mašina

2 druhy piv ve dvou frontách

„Česko je proslulé svojí tradiční pivní kulturou. Od socialistických náleven jsme se hodně posunuli, a to ke stylovým restauracím a barům nabízejícím chutná piva z lokálních pivovarů. Chceme, aby Pivní mašina byla jedním z dalších projektů, které dodají k pití piva v Česku styl a eleganci,“ říká zakladatel projektu Ondřej Vácha.

Na čepu nabízí standardně dva druhy piv ve dvou frontách, celkem tedy čtyři pípy. Každá pípa může pojmout jeden druh piva. Výčepní systém značky Lindr zvládne za minutu vytočit až tři piva v jedné frontě. Když lidé stojí ve dvou frontách, z Pivní mašiny vyteče až 360 piv za hodinu.

„Cílem projektu Pivní mašina je nabídnout absolutně unikátní zážitek pro jakoukoli akci, kde se lidé chtějí dobře bavit a ochutnat dobré pivo. Bez nutnosti tahat s sebou pivní sudy nebo shánět vhodnou restauraci. Pivní výčepna je mobilní a kamkoli dojede,“ říká Ondřej Vácha.

Pivní mašina

Piva z malých pivovarů

Oproti jiným foodtruckům a beertruckům stojí obsluha venku a je v přímém kontaktu se zákazníkem. Přímo na vůz nebo na držák na muší křídlo v zadní části je možné umístit také firemní reklamní prostor. Další reklamní prostory se dotvářejí.
„Chceme nabízet piva z malých pivovarů, aby lidé měli možnost ochutnat i něco nového a tím jsme dotvořili celý pivní zážitek. S pivovary začínáme jednat a jsme otevřeni zajímavým spolupracím,“ doplňuje Ondřej Vácha.

Pivní mašina je k dispozici k pronájmu veřejnosti nebo firmám na oslavy, firemní večírky, nebo například teambuildingy. Pronajmout si ji mohou i cateringové společnosti či pořadatelé hudebních či zážitkových akcí. Ceny pronájmu se pohybují kolem 25 tisíc na den, při vícedenních akcích je pak cena individuální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *