MENU

Autokosmetika Sheron získala ocenění Volba spotřebitelů

Ocenění Novinka roku si z 19. ročníku soutěže Volba spotřebitelů odnesla firma DF Partner, potažmo Sheron. Cenu získala za svou autokosmetiku určenou pro čistý interiér auta.

Autokosmetika Sheron

„Velmi nás těší, že jsme ocenění získali. Je to pro nás důkaz, že na Zlínsku vyrábíme kvalitní produkty, které se dokážou poměřit s celostátní konkurencí. Informaci o tom, že se jedná o novinku roku 2019, teď můžeme na výrobcích používat celý rok,“ říká Tomáš Skopový, marketingový expert společnosti DF Partner, která na Zlínsku zaměstnává přes 200 pracovníků.

4000 respondentů chce mít čistý a provoněný interiér

Jako nejlepší novinka je každý rok vyhlášen produkt, který je výrazně inovativní. „U nás byla oceněna vylepšená receptura, která zvýšila účinnost, dále pak speciálně vyvinutá ergonomická PET láhev. O výsledku rozhodl průzkum, kterého se v Česku zúčastnilo 4000 respondentů,“ upřesňuje Skopový. Podle něj je důležité, že o ceně rozhodli právě sami spotřebitelé.

Označení „Novinka roku“ zákazníci najdou hned na dvou produktech Sheron: na neutralizéru zápachu Anti tobacco a na čističi potahů a čalounění.

O společnosti Sheron

Značka Sheron vznikla za začátku 90. let a dnes je leaderem trhu v ČR. Stále však zůstává českou rodinnou značkou s osobním přístupem k odběratelům i zákazníkům. Výrobcem a hlavním distributorem produktů Sheron je společnost DF Partner.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *