MENU

Dosud nevídaná úroveň aktualizací

Máte-li nové BMW vybavené ovládacím konceptem Operating System 7.0, zásluhou funkce Remote Software Upgrade bude vždy aktuální. Nová funkce zajišťuje snadné aktualizace a s nimi také nové funkce a vylepšení, podobně jako u elektromobilů Tesla. První aktualizace, která je aktuálně dostupná, je určená pro všechny trhy BMW ConnectedDrive. Obsahem je BMW Intelligent Personal Assistant* zaměřený přímo na váš model. Vylepšení se mohou týkat infotainmentu, map nebo také asistenčních systémů.

Remote Software Upgrade

Nahrání nových funkcí přímo do vozu

Jízda do servisu s každou novou aktualizací? Pro většinu majitelů téměř nemožné a život „otravující“. Funkce Remote Software Update zajistí, že BMW bude vždy vybaveno nejnovější verzí softwaru a jeho funkce budou neustále zdokonalovány. Nové funkce si navíc můžete objednávat z komfortu domova. Jedná se o značný pokrok v individualizaci a digitální personifikaci vozidel BMW.

Dostupné zatím jen v The 8, 2 a X5

Dodatečné funkce inteligentního osobního asistenta BMW Intelligent Personal Assistant lze prostřednictvím Remote Software Upgrade aktivovat v modelech nového BMW X5, nového BMW řady 2 a nového BMW řady 8, které jsou vybaveny konceptem ovládání Operating System 7.0. BMW Intelligent Personal Assistant poté získá (zdarma) nové dovednosti a funkce. Součástí těchto cyklických aktualizací je adaptace softwaru na tyto nové rozšířené funkce.

 

Zdroj: BMW Group

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *