MENU

Infrastruktura pro elektromobily MOON

Největší importér Porsche Česká republika rozjíždí svůj projekt MOON, zaměřený na e-mobilitu. Představil jej na veletrhu AMPER 2019 v Brně. Tímto krokem navazují na navazujeme na mnohaletou osvětu a podporu elektrické mobility. Jasným úspěchem je statistika z roku 2018, která hovoří, že každý druhý elektromobil, nově registrovaný v České republice, byl značky VW. Ve své nabídce má v tuto chvíli Volkswagen  e-Up! a e-Golf. Ze segmentu užitkových vozidel je to e-Crafter. Příští rok bude ve znamení modelové ofenzivy, bude totiž představena zcela nová rodina elektromobilů Volkswagen ID.

MOON wallbox

Příslušenství pro e-mobilitu MOON

K inovativním elektromobilům patří i inovativní příslušenství. Z toho důvodu vstupuje na trh společnost MOON, která nabídne zákazníkům komplexní nabídku od elektronicky řízeného kabelu pro nabíjení střídavým proudem a výkonem až 22 kW přes nástěnné nabíječky, domácí akumulátorové systémy a fotovoltaické nabíjecí systémy až po zařízení pro rychlé nabíjení stejnosměrným proudem o výkonu až 300 kW.

Nabíječky MOON Wallbox

Produktová řada nabíjecích stanic MOON je k dispozici ve třech modifikacích:

  • Basic,
  • Connect,
  • Community.

Konkrétně se jedná o domácí a mobilní sadu MOON2Go Complete Set AC 22 kW. Pro firemní použití nabíjecí stojany MOON AC Charger s nabíjecím výkonem až 2×22 kW. A v případě, že nechcete čekat, jsou k dispozici „rychlonabíječky“ se stejnosměrným proudem MOON Power Charger DC 24 a MOON Power Charger DC 75-300.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *