MENU

Veletrh elektrotechniky AMPER 2019

Máte rádi elektromobily, elektrotechniku a nejrůznější moderní technologie? Rozhodně navštivte ve dnech 19. – 22. března 2019 brněnské Výstaviště. Koná se zde již 27. ročník mezinárodního veletrhu AMPER. Ve třech výstavních pavilonech najdou všichni to své a pokud ne, alespoň se podívají na krásné hostesky.

Audi e-tron

AMPER MOTION 2019

Pro milovníky e-mobility je zde program AMPER MOTION. Můžete si tak prohlédnout, dokonce i vyzkoušet elektromobily a také hybridy či elektro-koloběžky. Kromě těchto hlavních lákadel zde jsou i výrobci infrastruktury nutné pro chod e-mobility.

Prémiové SUV AUDI e-tron

Za návštěvu rozhodně stojí stánek importéra Porsche Česká republika, kde je k vidění zbrusu nový model Audi e-tron, jehož prodej byl před nedávnem zahájen. Vedle něj stojí Volkswagen e-Golf a užitkový e-Crafter. Pro nezbytné nabíjení zde představuje společnost MOON svou infrastrukturu určenou pro elektromobilitu.

Tesla zde nemůže chybět

Projdete-li stánek Porsche ČR, narazíte na dvojici krásných elektromobilů značky Tesla. Konkrétně se jedná o Model X a Model S Pokud se budete chtít posadit, budete si muset počkat. Kromě těchto svou „tesel“ je zde také nový Model 3, a to na stánku asociace elektromobility APEL. Tím však výčet elektromobilů nekončí. Ani Hyundai nebo KIA zde nechybí, ti vystavují elektrické nebo hybridní modely Kona, Ioniq a Niro. Třešničkou na dortu je krásný elektromobil Jaguar I-PACE, na který se také nezapoměňte podívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *