MENU

Chuck Norris v reklamě na Toyotu

Toyota dlouho přemýšlela nad tím, jak uvést nový pickup Tacoma, přišla tak s geniálním plánem použít ve své reklamě hvězdu světového formátu, Chucka Norrise.

Celé to vypadá asi takto: „Na ulici stojí Toyota Tacoma. Přichází Chuck Norris a podepisuje se jí na kapotu. A hned se začínají dít věci. Spolu s autogramem jí totiž legendární filmový drsňák věnuje i svoje superschopnosti. Tak vypadá nový reklamní spot automobilky Toyota v USA.“.

Klip z dílny Andrease Nilssona

Díky nové síle Tacoma ve spotu neúnavně zachraňuje lidi v nesnázích. Přejede poušť, aby vytáhla rangera z tekutého písku, zachrání stavebního dělníka padajícího z lešení, dokonce vyšplhá na strom pro ragbyový míč, který se na něm zachytil.

Když zrovna nepomáhá lidem v nouzi, raduje se Tacoma ze života, surfuje ve vlnách oceánu, tančí na diskotéce, vyhrává šachové turnaje nebo vyzraje na pouličního lupiče. Tento oblíbený americký pick-up, známý svou odolností a spolehlivými terénními vlastnostmi, teď už tedy umí i napočítat dvakrát do nekonečna.

Toyota Tacoma

Ve skutečnosti model Tacoma nedisponuje takovými vlastnostmi jako v klipu, nicméně se nabízí s agregátem V6 o objemu 3,5 l s výkonem 282 koní a agregátem V4 o objemu 2,7l s výkonem 161 koňských sil. Oba motory spolupracují s šestirychlostní manuální nebo automatickou převodovkou a náhonem na zadní kola nebo 4×4. Milovníci off-roadu mají k dispozici i TRD. Pro verzi s tlumiči Fox, posíleným zavěšením a šnorchlem TRD Desert Air Intake jako součást volitelné výbavy.

Zdroj: Toyota Media Info

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *