MENU

BMW konečně představilo roadster Z4

Prahnete po sportovním roadsteru? Chtěli byste ale něco ze stáje BMW? Dočkali jste se, světovou premiéru má právě nový model Z4. Potěší všechny, kteří od auta požadují dynamické tvary, emotivní design a fascinující sportovnost. V Pebble Beach se představí  exkluzivní edice BMW Z4 M40i First Edition.

BMW Z4 M40i First Edition

Rozložení hmotnosti 50:50

Kdysi koncept, dnes realita, nové BMW Z4 na první pohled ukazuje svůj dynamický potenciál. Řidič sedí uprostřed vozu, nízko položené těžiště, dokonalé rozložení hmotnosti mezi nápravami v poměru 50:50, široký rozchod kol a kompaktní rozvor jsou ideálními předpoklady pro nezapomenutelnou radost z jízdy. First Edition pohání kupředu řadový šestiválec s výkonem 250 kW (340 k). Ani podvozek nezůstal bez povšimnutí disponuje aktivními tlumiči, M sportovním brzdovým systémem a elektronicky řízenému M sportovnímu diferenciálu na zadní hnané nápravě.BMW Z4 M40i First Edition

Specifické designové prvky podtrhující výjimečnost

BMW Z4 M40i First Edition je vybaveno specifickými designovými a výbavovými prvky, jako například oranžové lakování karoserie Frozen Orange a antracitový odstín elektricky ovládané plátěné střechy. Dále jsou výrazné lesklé černé detaily BMW Individual High Gloss Shadow Line. V interiéru najdeme černé kožené čalounění Vernasca s dekorativním prošíváním, ambientní osvětlení nebo audiosystém Harman Kardon Surround Sound System.

BMW Z4 M40i First Edition

Konketivita a ty nejmodernější prvky

Abyste vždy dokonale viděli na vozovku před vámi, BMW Z4 M40i First Edition je vybaveno adaptivními LED matrixovými světlomety. Nechybí ani BMW Head-Up displej, informující řidiče o navigačních pokynech nebo rychlosti, který spolupracuje s BMW Live Cockpit Professional. Nový roadster nabízí ty nejnovější technologie konektivity a obsluhy, čímž podtrhuje svou pokrokovost.

BMW Z4 M40i First Edition

Zdroj: BMW Group Press Club

One Response to BMW konečně představilo roadster Z4

  1. Majkl napsal:

    Tak to by šlo. 🙂 Hodně odvážné auto s možná až nadčasovými, místy ostře řezanými liniemi a „zobáčky“ ve stylu nových Subaru. Tohle auto by se mi na letní poježdění hodně líbilo..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *